ELZAB K10 GSM

Dotyková mobilní pokladna pro EET malá rozměrem,  

velká výkonem. Nastavení a obsluha kompletně v českém jazyce.

Připojení k internetu pomocí mobilního operátora přes GSM

nebo WI-FI, tyto varianty nutno vybrat předem.

Podpůrný software pro analýzu prodeje a programování pomocí USB. TFT barevný displej s dotykovým panelem namísto tradiční klávesnice (části displeje vykonává funkce displej pro pokladní a část touchpadu). Čitelný displej za zhoršených světelných podmínek i za jasného slunečního světla. Provoz dokonce i v zimních rukavicích. Adaptér 12 V/1 A

Možné napájení přímo z automobilu 12 V

Cena bez DPH:    9 990 Kč

    Cena s DPH:    12 088 Kč

zpátky

 ŽÁDNÝ TABLET, ALE POCTIVÁ POKLADNA S TISKÁRNOU A  ZÁKAZNICKÝM DISPLEJEM 

Představujeme Vám EET pokladnu ELZAB K10 pro všechny druhy provozoven

s nákladem provozu 0 Kč měsíčně.

 Instalace 0 Kč. Pokladnu si dokážete zprovoznit sami, není potřeba zapojovat žádné kabely.

     Instalace Vám nezabere více jak 0,5 hodiny Vašeho času.

Unikátní pokladna pro restaurace, bary, výčepy, čajovny, cukrárny, pensiony, hotely, kempy,

obchody, stánky a mobilní prodej.

Rychlá obsluha ve Vašem podniku, platba přímo u stolu zákazníka, zákaznický displej s podrobnou informací o platbě .

 Dotykový displej TFT reaguje velice rychle a přesně. Dotyková klávesnice přináší intuitivní a jednoduchou obsluhu známou z mobilních telefonů.

Upuštění od mechanické klávesnice ušetřilo hodně užitečného místa. Počet a velikost zobrazovaných kláves se mění podle kontextu. Tuto pokladnu můžete bez problémů používat v zimních rukavicích. Ti z vás, kteří již mají dřívější zkušenost s obsluhou elektronické pokladny, nebudou potřebovat ani manuál.

Univerzální a nadčasová 

Pokladna je vyvinuta tak, aby mohla být využita jak na pevných pokladních místech, tak pro práci v terénu, při poskytování služeb, či v malých obchůdcích. Přitahuje svým designem. Její oblíbenost stoupla díky dotykovému displeji a také díky množství nabízených komponentů. Oceníte rovněž pevnost její konstrukce i nové způsoby řešení komunikace s uživatelem. Elektronická kopie účtenek se ukládá na SD kartu. To má za následek snížení výdajů na nákup papíru, takže současně také šetří životní prostředí.

Bezpečná 

Pokladna pracuje na vlastním operačním systému (nepoužívá cloud), což znamená že vaše data o prodejích jsou chráněná před viry a nebezpečím z internetu.

Nejnižší náklady na připojení k EET

Pokladna nepotřebuje ke svému provozu připojení do cloudu, proto ušetříte za připojení k internetu.

Mobilní znamená přenosná 

Zaoblené tvary, žádné vyčnívající části a odolný kryt zaručují pokladně ochranu před mechanickým poškozením (jako jsou např. údery, škrábance, rýhy). Ale to zdaleka nejsou jediné přednosti této mobilní pokladny. Odnímatelný řemínek pomáhá uživateli nosit pokladnu v terénu a zároveň zvyšuje ochranu před možným odcizením. K10 dokáže pracovat v libovolné poloze. 

Životnost 

Vysoce odolná baterie - na jedno dobití dokáže vytisknout až 4 200 účtenek. V případě potřeby je však možné baterii jednoduše vyjmout z pokladny a vyměnit ji za jinou. Stav baterie je možné sledovat přímo na displeji pokladny. Pokladnu K10 je dokonce možné napájet adaptérem 12 V přímo z vašeho auta.

Odolnost 

Pokladna K10 prošla obtížnými zátěžovými testy: zjišťovala se její funkčnost v klimatické komoře při teplotě -15 °C, při polití klávesnice vodou, dlouhodobě se testovala také na údery například gelovými nehty.

Potěšení z užívání 

Pokladna je tvořena dvěma komponenty – uvnitř z tvrdého ABS, zvenčí z měkkého elastomeru – napomáhá pohodlnějšímu držení pokladny v ruce. Protiskluzová podstava zabraňuje nechtěnému posunu pokladny na stole. Usnadňuje také samotnou obsluhu pokladny a umožňuje odtrhávání účtenky jednou rukou. Charakteristickým znakem pokladny K10 je displej a jeho podsvícení. Zobrazovací panel je ideálním řešením při slabém osvětlení nebo ve tmě, zůstává čitelný i za ostrého slunečního záření.

Design a ergonomie 

Vysoká kvalita použitých materiálů a dostupnost hned několika barevných variant vzhledu, dostává tuto pokladnu do klasických i moderních interiérů. Promyšlený design se skvěle komponuje do kadeřnického salonu, lékařské ordinace, obchodu či do kanceláře.

zpátky

váš servisní partner